Nerissa Networking Çok Katlı Pazarlama sistemini 2010 yılında kurulmuş olup network marketing sektöründe binlerce üyesine finansal özgürlük imkanı sunmaktadır. Türkiye tekstil sektörünün en köklü firmalarından biri olan firmamız  Siz değerli üyelerimize iç giyim ürünleri ağırlıklı olarak oluşan ve dönemsel değişen katalog üzerinden satış yapıp para kazanabilme imkanı sunmaktadır.


Nerissa Networking olarak müşterilerin güven ve memnuniyeti ön planda tutarak siz değerli temsilcilerimize hizmet vermektedir.


Nerissa Networking iç giyim sektöründe çok geniş tarz ve çeşitte ürünler sunmakta ve temsilcilerinin beklentilerine , ürün kalitesine ve temsilci memnuniyetine büyük önem vermektedir.


İlkelerimiz 

Dürüstlük
Karşılıklı güven
Daima her türlü gelişmeye açık
Müşteri memnuniyetini esas alan
Kalitede süreklilik
Zamanında teslimat


Misyonumuz

Başarının anahtarının verimli , disiplinli ve planlı olarak çalışmak olduğuna inanarak, temelini sevgi ve saygının oluşturduğu, ekip ruhunu benimseyen tüm temsilcilerimizin yüksek motivasyonla memnun etmektir.


Vizyonumuz

Yaşama değer katan ürünlerimizi üstün kalite ve hizmet anlayışı ile en uygun fiyata sunarak müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktır.