Nerissa iş fırsatı benzersizdir.

Nerissa Satış Temsilcisi olmak her yaşam tarzı için uygundur. İster ekstra kazanç sağlamak, isterseniz tam zamanlı bir iş kurmak veya ekonomik özgürlüğün tadına varmak isteyin…

Tam zamanlı veya yarı zamanlı çalışabilirsiniz. Nerissada işinizde kazancınızı da çalışma saatlerinizi belirlemek size kalmış. Kaliteli ürünlerden faydalanırken aynı zamanda para kazanıp, yeni insanlarla tanışıp, kendinize iyi bir gelecek hazırlama fırsatını yakalayarak kendi kişisel ve kariyer gelişiminizi sağlayabilirsiniz.

Nerissa’nin size sunduğu ürün, kariyer ve kampanyaları ile eşsiz bir kazanç sağlayabilirsiniz.

"İşimizi gerçekten severek yapıyoruz."

Belki başarımızın yegâne sebebi de budur. Çünkü biz biliyoruz ki; ancak bir işi sevdiğiniz zaman o alanda kendinizi geliştirebilirsiniz. Dolayısıyla başarılı olmak için de çok çalışırsınız. Nerissa Networking ekibine dâhil olan temsilci işini severek yapıyor ve kendi alanlarında gelişebilmek için çaba harcıyor.


"İşimizde daha iyi olmak için sürekli araştırıyoruz."

Nerissa Networking olarak sürekli araştırmalar yapıyoruz. Bu alanda yeni olan ne varsa onu takip etmeye ve bunları müşterilerimiz için kullanılabilir ürünler olacak şekilde uyarlamaya çalışıyoruz.

"Yüzümüzü her zaman dışarıya çeviriyoruz."

Kendimize örnek aldığımız hemen hemen tüm imalat ve network firmaları, yurtdışındaki önemli projelere imza atmış kişiler ya da ekiplere ulaşarak, dışarıda işimizin nasıl yapıldığını daha iyi anlamaya çalışıyoruz. Bir proje geliştirilecek ise Ar-Ge çalışması yapıldıktan sonra müşterilerimize sunmaya çalışıyoruz.


"Bahane değil çözüm üretiyoruz."

Yapmaya çalıştığımız işin tahmin edilenin üzerinde zor bir iş olduğunu biz de çok iyi biliyoruz. Birçok farklı firmanın önemli projelerini aynı anda yürütürken, çeşitli sorunla karşılaştığını da biliyoruz. Sorunlar için bahaneler aramak yerine nasıl çözüleceği üzerine yoğunlaşıyoruz. Projeleri yürütürken "bahaneler" yerine "çözümler" üretiyoruz.


"Disiplinli ve programlı çalışıyoruz."

Hizmet verdiğiniz sektör her ne olursa olsun, çalışma şartlarınız ne şekilde düzenlenirse düzenlensin; o alanda başarılı olmak istiyorsak eğer mutlaka belli programlar çerçevesinde disiplinli ve bir şekilde çalışılması gerektiğine inanıyoruz. Üzerinde çalıştığımız her proje için iş akışını düzenliyor ve proje ekibine dâhil tüm çalışanlarımızın bu sürece sadık kalmasına özen gösteriyoruz.

 

Ek İş Yapın Para Kazanın NERİSSA ile Kolay Ek Gelir Fırsatlarını Yakalayın
Web Çözüm Evi