Nasıl Üye Olabilirim ?

 Web sitemiz üzerinden Temsilci Ol butonunu tıklayarak karşınıza çıkan formu eksiksiz doldurduğunuzda Müşteri Hizmetlerimiz sizleri arayacak gerekli bilgiyi verecektir.


Üyeliğimin İptali Nasıl Olur  ?
 

Siz üyeliğinizi iptal ettirmediğiniz sürece üyeliğiniz iptal olmaz. Sistemde 6 ay boyunca aktif olmayan uyeler pasif duruma düşer . 

Nasıl Sipariş Verebilirim ?

www.nerissanetworking.com web sitemiz üzerinden kullanıcı adınız ve şifrenizle sisteme giriş yaparak verebileceğiniz gibi 0542 610 00 90 no’lu telefonlarımızı arayarak da siparişlerinizi verebilirsiniz.

Ödemeyi Nasıl Yaparım ?

Ödemelerinizi Kapıda Nakit , Havale veya Sistemden Kredi Kartı ile yapabilirsiniz.
Vadeli çalışmamız yoktur.


Sipariş  Alt Limiti ve Kargo Bedeli Ne kadardır ?

Sipariş alt limitimiz 50TL dir. 135 TL üzeri tüm siparişlerde kargo bedeli şirketimize aittir.
50TL altı siparişlerde kargo bedeli yansıtılmaktadır.

Siparişlerim ne zaman teslim edilir ?

Siparişleriniz iki (2) iş günü içinde kargoya teslim edilmektedir. Kargonun teslim süresi bulunduğunuz bölgenin uzaklığına göre sizlere teslimatını gerçekleştirmektedir.


Ürün İade Süresi ve Şartları Nelerdir ?

Almış olduğunuz ürünleri fatura tarihinden itibaren yirmi (20) gün içinde kargo bedeli sizlere ait olmak kaydıyla faturasıyla birlikte iade formunu doldurarak  iade edebilirsiniz. İade etmiş olduğunuz ürünler cari hesabınıza alacak bakiyesi olarak kaydedilir ve bir sonraki siparişinizden.düşülür.Kullanılmış,Ambalajı bozulmuş, yıpranmış,yıkanmış ve hijyen koşulları gereği iç giyim ürünlerinin iadeleri kesinlikle kabul edilmeyecektir.

Problemli Ürünlerde Ne Yapmalıyım ?

Üretimden kaynaklanan defolu ve problemli ürünlerin iadesi şirketimize aittir. Bunun dışında iade etmek istediğiniz ürünlerin kargo bedeli tarafınıza aittir.    
İade yapmadan önce iade talep formunu doldurmalısınız. Müşteri hizmetlerimiz sizlere iadenizi nasıl gerçekleştireceğiniz ve hangi kargo ile göndereceğiniz hakkında bilgi verecektir.

Ne Kadar Kazanabilirim ?

Kataloğumuzda yer alan ürünlerden ortalama %30- %50  ye varan satış karınız .

Alt üyelerinizin satışlarından toplamda ortalama %15 prim elde ediyorsunuz.

Bireysel satıslarınıza özel şirketimizin belirlediği aylık hediyeler.

Ayrıca ekibinizin yapmış olduğu satışların toplamında yakalamış olduğunuz hedef cirolara yönelik hediyeler ve primler sizlerin kazancı olacaktır.

Kariyer planlaması doğrultusunda kariyer primleri ve ekstra kazançlarınız.
 

Primlerimi nasıl alabilirim  ?

Primler her ayın son haftası bir önceki ayın primi otomatik olarak işlenir. Primlerinizi ve alt üyelerinizin satışlarını size ne kadar prim yansıdığını kullanıcı adınız ve şifrenizle sisteme giriş yaparak görebilirsiniz. 50TL ve üzeri primlerinizi kesintisiz olarak aktif olduğunuz ay içinde siparişlerinizde kullanabilirsiniz. Primlerinizin toplamı 100 TL ve üzeri olduğunda vermiş olduğunuz hesap numaranıza yasal kesintiler yapılarak yatırılmaktadır.. (Primlerinizin hesabınıza yansıması için mutlaka mevcut ayda aktif olmanız yani 135TL sipariş oluşturmanız veya 1.kademenizden 2 yeni üye aktif yapmanız yeterlidir. ) Prim talebinde bulunmak için prim talep formundan  veya 542 610 00 90  bizlere bildirmeniz gerekmektedir.

Ek İş Yapın Para Kazanın NERİSSA ile Kolay Ek Gelir Fırsatlarını Yakalayın
Web Çözüm Evi